
Beskrivelse
Funktioner:
- Universal AC -input / fuld rækkevidde
- Beskyttelse: kortslutning / overbelastning / over spænding / over temperatur
- Ultra - miniature størrelse, let vægt
- Afkøling ved gratis luftkonvektion
- LSolation Class i
- Godkendt medicinsk sikkerhed (2 x mopp mellem primær til sekundær)
- Intet belastningseffektforbrug<0.5W
- 100% fuld belastning Burn - i test
- Fast skiftfrekvens ved 67 kHz
- Høj pålidelighed
- Velegnet til BF -applikation med passende systemovervejelse
- 3 års garanti
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Betyder godt |
| Produktkategori: | Skift strømforsyninger |
| Forsendelsesbegrænsninger: |
Mouser sælger ikke i øjeblikket dette produkt i din region. |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Skiftende forsyninger |
| Udgangsspænding - Kanal 1: | 24 VDC |
| Antal output: | 1 Output |
| Udgangseffekt: | 10 W |
| Åben ramme/lukket: | Åben ramme |
| Indgangsspænding: | 85 VAC til 264 VAC, 120 VDC til 370 VDC |
| Outputstrøm - kanal 1: | 420 Ma |
| Monteringsstil: | Chassis |
| Længde: | 65 mm (2,559 in) |
| Bredde: | 45 mm (1,772 in) |
| Højde: | 22 mm (0,866 in) |
| Serie: | NFM-10 |
| Godkendelser: | EN60601-1, ES60601-1 |
| Brand: | Betyder godt |
| Overholdelse: | EN60601-1, ES60601-1 |
| Produkttype: | Skift strømforsyninger |
| Fabrikspakkemængde: | 120 |
| Underkategori: | Strømforsyninger |
| Enhedsvægt: | 1.587328 oz |
Populære tags: NFM-10-24, Kina NFM-10-24 producenter, leverandører, fabrik
Et par af:IRM-03-5
Næste:RSP-2000-48
Send forespørgsel
Du kan også lide







