
Beskrivelse
Gennemsnitlige godt LRS - 35 Enkeltudgangsskiftning Strømforsyninger er 35W lukket type strømforsyninger med et 30 mm lavprofil design. Med en 85VActil 264VAcinputområde, LRS - 35 Strømforsyninger giver en udgangsspændingslinie på 5V, 12V, 15V, 24V, 36V og 48V. Ud over en 89% høj - effektivitetsvurdering forbedrer metallisk mesh -sag varmeafledning, mens den fungerer i en -30 grad til +70 grad temperaturområde under luftkonvektion uden en ventilator. Slutsystemet opfylder let verdensomspændende energibehov ved at levere et lavt belastningseffektforbrug (mindre end 0,2 W).
Funktioner
- Universal AC -input/fuld rækkevidde
- Modstands 300VAcSurge input til 5s
- Ingen - belastning af strømforbruget af<0.2W
- Miniaturestørrelse og 1U lavprofil
- Driftstemperatur op til +70 grad
- Beskyttelse
- Kortslutning
- Overbelaste
- Overspænding
- Afkøling ved gratis luftkonvektion
- Overholdelse til IEC/EN 60335-1 (PD3) og IEC/EN61558-1, -2-16 til husholdningsapparater
- Driftshøjde op til 5000 meter
- Modstands 5G vibrationstest
- Høj effektivitet, lang levetid og høj pålidelighed
- LED -indikator for magt på
- 100% fuld belastning Burn - i test
- 3-års garanti
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Betyder godt |
| Produktkategori: | Skift strømforsyninger |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Skift af forsyninger |
| Udgangsspænding - kanal 1: | 48 VDC |
| Antal output: | 1 Output |
| Udgangseffekt: | 38.4 W |
| Åben ramme/lukket: | Lukket |
| Indgangsspænding: | 85 VAC til 264 VAC, 120 VDC til 373 VDC |
| Udgangsstrøm - kanal 1: | 800 Ma |
| Industri: | Industriel |
| Monteringsstil: | Panel |
| Længde: | 99 mm (3,898 in) |
| Bredde: | 82 mm (3.228 in) |
| Højde: | 30 mm (1.181 in) |
| Serie: | LRS-35 |
| Brand: | Betyder godt |
| Inputfrekvens: | 47 Hz til 63 Hz |
| Emballage: | Bulk |
| Produkttype: | Skift strømforsyninger |
| Fabrikspakkemængde: | 60 |
| Underkategori: | Strømforsyninger |
| Del # aliaser: | LM35-23B48R2 |
| Enhedsvægt: | 8.113011 oz |
Populære tags: LRS-35-48, Kina LRS-35-48 producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







