
Beskrivelse
Luxeon Rebel Es er en høj flux -LED, der giver dig den fleksibilitet, du har brug for for at designe armaturer og lamper til udendørs og industrielle belysningsapplikationer og bringe dem på markedet. Testet og bundet på 700 mA, designer med tillid luxeon -oprør i høje lumenapplikationer eller skab mere energieffektive enheder ved hjælp af den samme emitter. Luminaire -producenter og designere regner med luxeon -oprør for kvalitet, pålidelighed og i - enhedsydelse.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Lumiled |
| Produktkategori: | Hvide LED'er |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Hvide LED'er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sag: | SMD-2 |
| Belysningsfarve: | Neutral hvid |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 4100 K |
| Lysende flux/strålende flux: | 200 lm |
| Color Rendering Index - cri: | 60 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Hvis - fremadrettet: | 700 Ma |
| Vf - fremadspænding: | 2.9 V |
| Power Rating: | 2 W |
| Længde: | 4,49 mm |
| Bredde: | 3,05 mm |
| Højde: | 1,98 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 135 C |
| Objektiv farve: | Farveløs |
| Objektivdimensioner: | 2,55 mm |
| Objektivform: | Kuppel |
| Objektiv gennemsigtighed: | Vand klart |
| Serie: | Luxeon Rebel |
| Emballage: | Rulle |
| Emballage: | Skær bånd |
| Emballage: | Mousereel |
| Brand: | Lumiled |
| LED -størrelse: | 4,49 mm x 3,05 mm x 1,98 mm |
| Produkttype: | Hvide LED'er |
| Fabrikspakkemængde: | 1000 |
| Underkategori: | LED'er |
| Tradename: | Luxeon |
| Type: | LED'er med høj effekt |
| Enhedsvægt: | 0,008245 oz |
Populære tags: LXML - PWN2, Kina LXML - PWN2 -producenter, leverandører, fabrik
Et par af:L130-3080001400001
Næste:Lxml - pb01-0030
Send forespørgsel
Du kan også lide







