
Fcn12076_iris - skrue
LED -objekter og forsamlingslinser og indehavere solgte hver enkelt separat
Beskrivelse
Iris - Skrue ~ 5 graders ægte spotstråle med Holder optimeret til Cree XP - e. Montering med skruer.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Ledil |
| Produktkategori: | LED -linser og samlinger |
| Forsendelsesbegrænsninger: |
Mouser sælger ikke i øjeblikket dette produkt i din region. |
| Rohs: | Detaljer |
| Nå - svhc: | Detaljer |
| Produkttype: | LED -linser |
| Type: | Objektivmontering |
| Til brug med: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seoul |
| Diameter: | 38 mm |
| Visningsvinkel: | 4 grader |
| Emballage: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Højde: | 26,9 mm |
| Fabrikspakkemængde: | 90 |
| Stil: | Rund |
| Underkategori: | LED -belysning |
| Opsigelsesstil: | Klæbemiddel, pin, skrue |
| Enhedsvægt: | 0,705479 oz |
Populære tags: FCN12076_IRIS - Skrue, Kina FCN12076_IRIS - Skrueproducenter, leverandører, fabrik
Et par af:F14344_Florence-1R-ZT25
Send forespørgsel
Du kan også lide







