
Cn11771_iris - m
LED -linser og samlinger objekter og indehavere solgte hver enkelt separat
Beskrivelse
Iris - M ~ 25 graders medium stråle med sublens og indehaver optimeret til luminus SST-50.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Ledil |
| Produktkategori: | LED -linser og samlinger |
| Forsendelsesbegrænsninger: |
Mouser sælger ikke i øjeblikket dette produkt i din region. |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkttype: | LED -linser |
| Type: | Objektivmontering |
| Til brug med: | Cree, Luminus, Osram |
| Diameter: | 38 mm |
| Emballage: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Højde: | 29,6 mm |
| Fabrikspakkemængde: | 116 |
| Stil: | Rund |
| Underkategori: | LED -belysning |
| Opsigelsesstil: | Klæbemiddel, pin |
| Enhedsvægt: | 0,761918 oz |
Populære tags: CN11771_IRIS - M, Kina CN11771_IRIS - M -producenter, leverandører, fabrik
Et par af:Fca15008_g2 - rose - UV-m
Næste:C14128_TATIANA-1X4-B
Send forespørgsel
Du kan også lide







