
EPP-300-15
Skiftning af strømforsyninger 300W 15V 20a strømforsyning m/PFC
Beskrivelse
Funktioner:
- Universal AC -input / fuld rækkevidde
- Bygget - i aktiv PFC -funktion
- Høj effektivitet op til 93%modstå 300VAC Surge -input i 5 sekunder
- Proteclions: kortslutning / overbelastning / over spænding, over temperatur
- Bygget - i 12V/0,5A hjælpeproduktion
- 5 "x3" kompakt størrelse
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Betyder godt |
| Produktkategori: | Skift strømforsyninger |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Skiftende forsyninger |
| Udgangsspænding - Kanal 1: | 15 VDC |
| Antal output: | 1 Output |
| Udgangseffekt: | 300 W |
| Åben ramme/lukket: | Åben ramme |
| Indgangsspænding: | 90 VAC til 264 VAC, 127 VDC til 370 VDC |
| Outputstrøm - kanal 1: | 20 A |
| Industri: | Industriel |
| Monteringsstil: | Chassis |
| Længde: | 127 mm (5 in) |
| Bredde: | 76,2 mm (3 in) |
| Højde: | 35.052 mm (1,38 in) |
| Serie: | EPP-300 |
| Godkendelser: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Brand: | Betyder godt |
| Overholdelse: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Emballage: | Bulk |
| Produkttype: | Skift strømforsyninger |
| Fabrikspakkemængde: | 36 |
| Underkategori: | Strømforsyninger |
| Del # aliaser: | LOF350-20B15 |
| Enhedsvægt: | 13.051366 oz |
Populære tags: EPP-300-15, Kina EPP-300-15 producenter, leverandører, fabrik
Et par af:HLG-320H-12A
Næste:RPS-45-15
Send forespørgsel
Du kan også lide







