
GW PUSRA2.HW - S7T3-M5-1
Φ<_sub>P=4.95 ... 5.70 μmol/s (hvis=700 ma)
Beskrivelse
Osconiq ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW Splinterny, opgraderet High - strømledet med vores AMS OSRAMs seneste chip -teknologi og ny generation af optimeret linse, der leverer branchens førende ydeevne, overlegen robusthed og lang levetid. Med høje effektivitetsrøde til rådighed i tre bølgelængder tilbyder familien fem farver for at lette design og høj fleksibilitet til alle dine havebrugsspektrumbehov.
Applikationer
- Landbrug og havebrug
- Underholdning
- indendørs belysning
- Udendørs og industriel belysning
Funktioner
- Pakke: SMD Epoxy -pakke med silikonelinse
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- typ. Stråling: 120 grader
{{0 eder
{{0.
{{0.
{{0.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Hvide LED'er |
| Rohs: | |
| Produkt: | Hvide LED'er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Belysningsfarve: | Hvid |
| Lysende flux/strålende flux: | 1123 MW |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Hvis - fremadrettet: | 700 Ma |
| Vf - fremadspænding: | 2.83 V |
| Power Rating: | 2 W |
| Længde: | 3,7 mm |
| Bredde: | 3,7 mm |
| Højde: | 2,37 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Objektiv farve: | Farveløs |
| Objektivdimensioner: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Objektivform: | Kuppel |
| Objektiv gennemsigtighed: | Klar |
| Serie: | P3737 |
| Emballage: | Rulle |
| Emballage: | Skær bånd |
| Brand: | AMS OSRAM |
| Fugtfølsom: | Ja |
| 3000 | |
| Underkategori: | LED'er |
| Tradename: | Osconiq |
| Type: | LED med høj effekt |
| Del # aliaser: | Q65115A0372 |
Populære tags: GW PUSRA2.HW - S7T3 - M5-1, Kina GW PUSRA2.HW-S7T3-M5-1 Producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







