
GW JCLPS2.EM - H3H8-A333-1-2
Φv=31.5 ... 40.5 lm, 5000 K (hvis=65 ma)
Beskrivelse
Duris ® E 3 GW JCLPS2.EM (Gen 2)
Introduktion af den nye generation - 2 Duris® E 3, der kombinerer højere effektivitet og højere flux i en kompakt industri - kompatibel formfaktor (3,0 mm x 1,4 mm). Perfekt egnet til forskellige homogene belysningsapplikationer, såsom lineær belysning såvel som slanke designede applikationer.
Applikationer
- områdets lys
- Downlights/spotlights
- lampe -eftermontering
- stemningsbelysning
- Tabellampe
Funktioner
- Pakke: hvid SMT -pakke, farvet diffus silikoneharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- farvetemperatur: 2700k - 6500 k
- Cri: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 2)
- lysende flux: typ . 33.7 lm @ 4000K
- lysende effektivitet: typ . 182 lm/w @ 4000K

|
Type |
Farvetemperatur |
Lysende flux 1 hvis=65 ma φv |
|
GW JCLPS2.EM - H1H8-A838-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
GW jclps2.em - H1H8-xx58-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H2H8-A737-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
GW jclps2.em - H2H8-xx57-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-A636-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW jclps2.em - H3H8-xx56-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-A535-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW jclps2.em - H3H8-xx55-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-A333-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW jclps2.em - H3H8-xx53-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-A232-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW jclps2.em - H3H8-xx52-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-A131-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-xx51-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Hvide LED'er |
| Rohs: | |
| Pakke / sag: | 3014 |
| Belysningsfarve: | Varm hvid |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 5000 K |
| Lysende intensitet: | 9.08 CD |
| Lysende flux/strålende flux: | 27,5 lm |
| Color Rendering Index - cri: | 80 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Hvis - fremadrettet: | 65 Ma |
| Vf - fremadspænding: | 2.85 V |
| Power Rating: | 200 MW |
| Længde: | 3,03 mm |
| Bredde: | 1,35 mm |
| Højde: | 0,7 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Serie: | GW JCLPS2.EM |
| Emballage: | Hjul |
| Emballage: | Skær bånd |
| Emballage: | Mousereel |
| Brand: | AMS OSRAM |
| Fugtfølsom: | Ja |
| Produkttype: | Hvide LED'er |
| 10000 | |
| Underkategori: | LED'er |
| Tradename: | Duris |
| Type: | LED'er med høj effekt |
| Del # aliaser: | Q65112A8484 |
Populære tags: GW JCLPS2.EM - H3H8 - A333-1-2, Kina GW JCLPS2.EM-H3H8-A333-1-2 Producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







