
GW CSHPM1.PM - lrlt - A535-1
Φv=130 ... 164 lm, 4000 K (hvis=350 ma)
Beskrivelse
OSLON® SSL 150 GW CSHPM1.PM Højere ydelse. Lavere termisk modstand. Udvidet række af kørselsforhold. Denne Oslon SSL -familie Nye generation LED giver et bredt strålingsmønster, der tillader perfekt interaktion og forskellige designs, herunder farveblanding LED -klynger.
Applikationer
- Underholdning
- indendørs belysning
- Udendørs og industriel belysning
Funktioner
- Pakke: SMT keramisk pakke med silikonelinse
- typ. Stråling: 150 grader
- farvetemperatur: 3000K - 6500 k
- Cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- Lumenvedligeholdelse: Testresultater i henhold til IESNA LM-80 tilgængelig
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- lysende flux: typ . 153 lm @ 5000 K, 85 grader
- lysende effektivitet: typ . 156 lm/w @ 5000 K, 85 grader
| Produktattribut | Attributwert |
|---|---|
| Hersteller: | AMS OSRAM |
| Produktkategorie: | Weiße LED'er |
| Rohs: | |
| Produkt: | Hvide LED'er |
| Monteageart: | SMD/SMT |
| Verpackung/Gehäuse: | SMD-2 |
| Beleuchtungsfarbe: | Varm hvid |
| Wellenlänge/Farbtemperatur: | 3000 K |
| Lichtstärke: | 35,4 cd |
| Lichtstrom/Strahlungsleistung: | 144 lm |
| Farbwiedergabe - indeks - cri: | 70 |
| Ansichtswinkel: | 150 grader |
| Hvis - Durchlassstrom: | 350 Ma |
| Vf - DurchlassSpannung: | 2.85 V |
| Nennleistung: | 1 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,58 mm |
| Minimale forlovsstemperatur: | - 40 C |
| MAXIMALE BEGRIEBSTEMPERATUR: | + 125 C |
| Serie: | GW CSHPM1.PM |
| Verpackung: | Hjul |
| Verpackung: | Skær bånd |
| Verpackung: | Mousereel |
| Marke: | AMS OSRAM |
| LED - größe: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,58 mm |
| FeuchtigkeitSempFindlich: | Ja |
| Produkt - typ: | Hvide LED'er |
| 600 | |
| Unterkategorie: | LED'er |
| Handelsname: | Oslon |
| Typ: | LED'er med høj effekt |
| Artikel # aliaser: | Q65111A7342 |
| Gewicht Pro Stück: | 160 mg |
Populære tags: GW CSHPM1.PM - LRLT - A535 - 1, Kina GW CSHPM1.PM - LRLT-A535-1 Producenter, Suppliers, Factorory
Send forespørgsel
Du kan også lide







