
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+57 AW-1
Multi - Farve LED'er RGBW (5700K)
Beskrivelse
Duris ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Denne 5050 RGBW-enhed er den første 4 - i 1 farvepakke til generelle belysningsapplikationer fra AMS OSRAM. Den har branche-kompatibel ydelse og formfaktor og lover enestående pålidelighed for kunderne. Hver chip styres individuelt for at muliggøre høje tilpasningsfarvemuligheder sammen med stram bølgelængde og farve binning for fremragende homogenitet.
Applikationer
- omgivende belysning
- Underholdning
- Home & Building Automation
- indendørs belysning
- Udendørs og industriel belysning
- robotik
Funktioner
- Pakke: Multi - Farve LED
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- farvetemperatur: 3000K - 5700 k
- cri: 82 (min.)
- ESD: 2 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 2)
- Industristandard: Rohs og rækkevidde
- lysende intensitet: typ . 15000 MCD @ 3000K
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Multi - Farve -LED'er |
| Rohs: | |
| Produkt: | RGBW LED'er |
| Pakke / sag: | 2020 (5050 metrisk) |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Lysende flux/strålende flux: | 38,9 lm |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Hvis - fremadrettet: | 100 mA |
| Vf - fremadspænding: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Power Rating: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Objektiv farve: | Farveløs |
| Brand: | AMS OSRAM |
| Højde: | 11 mm |
| Længde: | 50 mm |
| Lysende intensitet: | 13 cd |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fugtfølsom: | Ja |
| Emballage: | Rulle |
| Emballage: | Skær bånd |
| Produkttype: | Multi - Farve -LED'er |
| Serie: | GW J9LHS2.4M |
| 1000 | |
| Underkategori: | LED'er |
| Tradename: | Duris |
| Type: | LED -LED'er med lav effekt |
| Bredde: | 50 mm |
| Del # aliaser: | Q65113A4659 |
Populære tags: GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+57 AW - 1, Kina GW J9LHS2.4M-C0C 7-2+35+13+57 AW-1-producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







