
L1CU-BLU1000000000
Enkelt farve LEDS Luxeon CZ Color Line Blue 460Nm - 480 nm
Beskrivelse
Luxeon CZ -farvelinie er en optisk avanceret portefølje af farve og hvide LED'er. Luxeon CZ -farvelinjen er designet til at maksimere punch og er den optimale LED -løsning til arkitektur-, underholdnings- og nødkøretøjsbelysningsapplikationer.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Lumiled |
| Produktkategori: | LED'er med enkelt farve |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Blå lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD\/SMT |
| Pakke \/ sag: | SMD -2 |
| Bølgelængde\/farvetemperatur: | 485 nm |
| Belysningsfarve: | Blå |
| Lysende flux\/strålende flux: | 33 lm |
| Hvis - fremadstrøm: | 350 Ma |
| VF - Fremspænding: | 2.83 V |
| Objektiv farve: | Farveløs |
| Objektivdimensioner: | 2 mm x 2 mm |
| Objektivform: | Firkant |
| Objektiv gennemsigtighed: | Klar |
| Serie: | Luxeon CZ |
| Emballage: | Rulle |
| Emballage: | Skær bånd |
| Emballage: | Mousereel |
| Brand: | Lumiled |
| Højde: | 0. 8 mm |
| Længde: | 2 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Produkttype: | LED'er med enkelt farve |
| Fabrikspakkemængde: | 1000 |
| Underkategori: | LED'er |
| Tradename: | Luxeon |
| Type: | LED'er med enkelt farve |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Bredde: | 2 mm |
| Enhedsvægt: | 0. 021230 oz |
Populære tags: L1CU-BLU1000000000, Kina L1CU-BLU1000000000 producenter, leverandører, fabrik
Et par af:L1I0-0940060000000
Næste:L1cu -4080000000000
Send forespørgsel
Du kan også lide







