
Xpgdwt - u1-0000-00Fe2
Hvide LED'er Hvid 5700 K 90 - Cri, Xlamp XP-G3 LED
Beskrivelse
XLAMP® XP - G3 LED'er er optimeret til retningsbestemt, høj - lumenbelysningsapplikationer, hvor effektivitet og optisk kontrol er kritisk, såsom vejbane, bærbar og havebrug. Den kompakte og velprøvede 3,45 mm XP -platform har et fremragende økosystem af optik- og systemløsninger til rådighed, hvilket gør det muligt for belysningsproducenter at forenkle deres designproces og forkorte tid til markedet.
XP - G3 LED'er fås i og to forskellige hvide og kongelige blå versioner: Standard & S Line. XP - G3 Foto Red fås i S Line -versionen. Den hvide standardversion leverer Best - i - klasse TM -21 Lifetimes og farvestabilitet over tid. S -linjeversionerne af White, Royal Blue og Photo Red leverer forbedret effektivitet, bedste - i - klasse svovlbestandighed og bedre system - niveau pålidelighed gennem skift og dæmpningscyklusser. Med disse S -linjeversioner leverer Cree LED høje Power LED -teknologi, der er optimeret til både generelle og gartneri -belysningsapplikationer, hvor sensorer og skift bliver almindelige.
I dette dokument betegner udtrykkene hvide, kongeblå og foto rød den hvide, kongeblå eller foto rød XP - G3 LED uden hensyntagen til dens standard- eller S -linjefunktioner. Udtrykket standard og S -linje bruges, når det er nødvendigt til at differentiere udøvelsen af standard XP - G3 LED fra XP - G3 LED med S LINE -indstillingen.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree førte |
| Produktkategori: | Hvide LED'er |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Hvide LED'er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sag: | SMD-2 |
| Belysningsfarve: | Cool hvid |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 5700 K |
| Lysende flux/strålende flux: | 122 lm |
| Color Rendering Index - cri: | 90 |
| Visningsvinkel: | 125 grader |
| Hvis - fremadrettet: | 350 Ma |
| Vf - fremadspænding: | 2.7 V |
| Power Rating: | 1 W |
| Længde: | 3,45 mm |
| Bredde: | 3,45 mm |
| Højde: | 2,26 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Objektiv farve: | Gul |
| Objektivdimensioner: | 3,06 mm |
| Objektivform: | Kuppel |
| Objektiv gennemsigtighed: | Klar |
| Serie: | Xlamp xp - g3 |
| Emballage: | Rulle |
| Emballage: | Skær bånd |
| Emballage: | Mousereel |
| Brand: | Cree førte |
| LED -størrelse: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Produkttype: | Hvide LED'er |
| Fabrikspakkemængde: | 1000 |
| Underkategori: | LED'er |
| Type: | LED'er med høj effekt |
| Enhedsvægt: | 0,003527 oz |
Populære tags: xpgdwt - u1 - 0000-00Fe2, Kina XPGDWT-U1-0000-00FE2 Producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







