
Beskrivelse
XLG - 320 -serien er en 315W LED AC/DC -driver med konstant strømtilstand. XLG-320 drives fra 120 ~ 305VAC og tilbyder modeller med forskellige nominelle strømområder mellem 1050 mA og 7420mathanks til den høje effektivitet op til 94,5% med fanless design, hele serien er i stand til at fungere for.40 'grad ~ +85' grad case temperatur under gratis luftkonvektion. Designet af metalboliger og LP67 -indtrængningsniveau giver denne serie mulighed for at passe til både indendørs og udendørs applikationer. Desuden giver den innovative miljø-tilpasningsevne mulighed for at tænde denne serie pålideligt på LED'erne for alle slags applikationsmiljøer på næsten ethvert sted, der kan installere LED-armaturer i verden. XLG-320-serie overholder den nyeste version af LEC61347/GB19510.1 og UL8750 International Safety Regulations. TheOutput og Dimming Circuit er også helt i overensstemmelse med de nye regler og isolering for at sikre sikkerheden for både bruger- og armatursystem under installationen.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Betyder godt |
| Produktkategori: | LED -strømforsyninger |
| Rohs: | Detaljer |
| Betjeningstilstand: | Konstant magt (CP) |
| Outputstrøm - kanal 1: | 13 A |
| Udgangsspænding - kanal 1: | 24 VDC |
| Udgangseffekt: | 320 W |
| Indgangsspænding: | 100 vac til 305 vac |
| Dæmpning: | Med dæmpning |
| Antal output: | 1 Output |
| Monteringsstil: | Desktop |
| Længde: | 246 mm (9,685 in) |
| Bredde: | 77 mm (3.031 in) |
| Højde: | 39,5 mm (1.555 in) |
| Industri: | Industriel |
| Standard: | PFC |
| Serie: | XLG-320 |
| IP -vurdering: | IP67 |
| Brand: | Betyder godt |
| Maksimal driftstemperatur: | + 85 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Åben ramme/lukket: | Lukket |
| Produkt: | Skift af forsyninger |
| Produkttype: | LED -strømforsyninger |
| Fabrikspakkemængde: | 9 |
| Underkategori: | Strømforsyninger |
| Del # aliaser: | Xlg - 320 - Va-ph |
| Enhedsvægt: | 3.197 lbs |
Populære tags: XLG - 320 - VA, China XLG-320-VA-producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







