
Beskrivelse
Oslon ™ Square GW CSSRM3.PM Femte generation af Oslon Square med forbedret ydelse. De fleste kompakte høje - strømledet med velkendt overlegen robusthed, høj pålidelighed, lang levetid og lav termisk modstand.
Applikationer
- Landbrug & havebrug
- Underholdning
- Udendørs og industriel belysning
Funktioner
- Pakke: SMT keramisk pakke med silikonelinse
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- farvetemperatur: 2200k - 6500 k
- Cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- lysende flux: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 grader
- lysende effektivitet: typ . 182 lm/w @ 4000 K, 85 grader
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Hvide LED'er |
| Produkt: | Hvide LED'er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sag: | 1212 (3030 metrisk) |
| Belysningsfarve: | Hvid |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 2700 K |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Hvis - fremadrettet: | 700 Ma |
| Effektvurdering: | 2 W |
| Længde: | 3 mm |
| Bredde: | 3 mm |
| Højde: | 2,02 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Objektivform: | Firkant |
| Serie: | GW CSSRM3.PM |
| Mærke: | AMS OSRAM |
| Fugtfølsom: | Ja |
| Produkttype: | LED - Høj effekt |
| 3000 | |
| Underkategori: | LED'er |
| Varemærke: | Oslon |
| Del # aliaser: | Q65113A8688 |
Populære tags: GW CSSRM3.PM - N5N8 - A838-1, Kina GW CSSRM3.PM-N5N8-A838-1 Producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







