
GW CSSRM3.PM - MFN5-XX510-1
Φv=270 ... 330 lm, 2200 K (hvis=700 ma)
Beskrivelse
Oslon ™ Square GW CSSRM3.PM Femte generation af Oslon Square med forbedret ydelse. De fleste kompakte høje - strømledet med velkendt overlegen robusthed, høj pålidelighed, lang levetid og lav termisk modstand.
Applikationer
- Landbrug & havebrug
- Underholdning
- Udendørs og industriel belysning
Funktioner
- Pakke: SMT keramisk pakke med silikonelinse
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- farvetemperatur: 2200k - 6500 k
- Cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
- lysende flux: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 grader
- lysende effektivitet: typ . 182 lm/w @ 4000 K, 85 grader
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Hvide LED'er |
| Rohs: | |
| Produkt: | Hvide LED'er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sag: | 1212 (3030 metrisk) |
| Belysningsfarve: | Varm hvid |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 2200 K |
| Lysende intensitet: | 107 CD |
| Lysende flux/strålende flux: | 334 lm |
| Color Rendering Index - cri: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Hvis - fremadrettet: | 700 Ma |
| Vf - fremadspænding: | 2.8 V |
| Power Rating: | 2 W |
| Længde: | 3 mm |
| Bredde: | 3 mm |
| Højde: | 2,02 mm |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Maksimal driftstemperatur: | + 125 C |
| Objektiv farve: | Farveløs |
| Objektivdimensioner: | 2,79 mm |
| Objektivform: | Kuppel |
| Objektiv gennemsigtighed: | Klar |
| Serie: | GW CSSRM3.PM |
| Emballage: | Hjul |
| Emballage: | Skær bånd |
| Brand: | AMS OSRAM |
| Fugtfølsom: | Ja |
| Produkttype: | Hvide LED'er |
| 3000 | |
| Underkategori: | LED'er |
| Tradename: | Oslon |
| Type: | LED -LED'er med lav effekt |
| Del # aliaser: | GW CSSRM3.PM - MFN5-XX510-1-700-R33 Q65113A4862 |
Populære tags: GW CSSRM3.PM - MFN5 - XX510-1, Kina GW CSSRM3.PM-MFN5-XX510-1 Producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







