
Beskrivelse
GT JTLPS1.13 DURIS® E 2835 Duris® E 2835 Farvefamilien giver fremragende suveræn effektivitet i omkostningseffektiv branchestandard LED. Duris® E 2835 undlader aldrig at imponere med sin ydeevne på systemniveau.
Applikationer
- Arkitektur
- lampe -eftermontering
- stemningsbelysning
- Fasebelysning (LED & LASER)
Funktioner
- Pakke: hvid SMT -pakke, farvet diffus silikoneharpiks
- typ. Stråling: 120 grader (Lambertian Emitter)
- ESD: 2 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 2)
- lysende flux: typ . 67.7 lm
- lysende effektivitet: typ . 153 lm/w
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | LED'er med enkelt farve |
| Rohs: | |
| Produkt: | Grønne LED'er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 525 nm |
| Belysningsfarve: | Grøn |
| Lysende flux/strålende flux: | 80 lm |
| Hvis - fremadrettet: | 150 Ma |
| Vf - fremadspænding: | 3 V |
| Power Rating: | 440 MW |
| Objektiv farve: | Farveløs |
| Objektivdimensioner: | 3,3 mm x 2,8 mm |
| Objektivform: | Rektangulær med sidet |
| Objektiv gennemsigtighed: | Diffuseret |
| Serie: | GT JTLPS1.13 |
| Emballage: | Rulle |
| Emballage: | Skær bånd |
| Emballage: | Mousereel |
| Brand: | AMS OSRAM |
| Højde: | 0,7 mm |
| Længde: | 3,5 mm |
| Lysende intensitet: | 25,8 cd |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fugtfølsom: | Ja |
| Produkttype: | LED'er med enkelt farve |
| 10000 | |
| Underkategori: | LED'er |
| Tradename: | Duris |
| Type: | LED'er med enkelt farve |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Bredde: | 2,8 mm |
| Del # aliaser: | Q65113A1047 |
Populære tags: GT JTLPS1.13-KKLN-25-1, Kina GT JTLPS1.13-KKLN-25-1 Producenter, leverandører, fabrik
Et par af:GT PSLM31.13-HRHT-26-KM
Næste:GT DASPA2.13-HRHT-35-JL
Send forespørgsel
Du kan også lide







