
GF CSBPM2.24-TNUJ-1-1
Enkelt farve LED'er Oslon Square GF CSBPM2.24
Beskrivelse
OSLON ™ Square GF CSBPM2.24 Et nyt medlem af familien, Oslon ™ Square Far Red har et unikt innovativt strålingsmønster til at belyse planter jævnt for ensartet vækst, mens de reducerer antallet af armaturer og sænker de samlede omkostninger. Derudover giver denne høje - strømledning fremragende pålidelighed, lang levetid og lav termisk modstand i et kompakt fodaftryk.
Applikationer
- Landbrug og havebrug
- Underholdning
- indendørs belysning
- Udendørs og industriel belysning
Funktioner
- Pakke: SMT keramisk pakke med silikonelinse
- typ. Stråling: 150 grader
- ESD: 8 kV Acc. til ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klasse 3B)
{{0 eder
- fotonflux: typ . 2.77 umol/s
- fotonfluxeffektivitet: typ . 4.31 umol/j
- ThinFilm LED -chip designet og fremstillet i Tyskland
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | LED'er med enkelt farve |
| Rohs: | |
| Belysningsfarve: | Rød |
| Lysende flux/strålende flux: | 0,667 lm |
| Hvis - fremadrettet: | 350 Ma |
| Vf - fremadspænding: | 1.95 V |
| Power Rating: | 680 MW |
| Serie: | GF CSBPM2.24 |
| Emballage: | Rulle |
| Emballage: | Skær bånd |
| Brand: | AMS OSRAM |
| Højde: | 1,58 mm |
| Længde: | 3,1 mm |
| Lysende intensitet: | 82.9 MCD |
| Maksimal driftstemperatur: | + 120 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fugtfølsom: | Ja |
| Produkttype: | LED'er med enkelt farve |
| 3000 | |
| Underkategori: | LED'er |
| Tradename: | Oslon |
| Type: | LED'er med enkelt farve |
| Visningsvinkel: | 135 grader |
| Bredde: | 3,1 mm |
| Del # aliaser: | GF CSBPM2.24-TNUJ-1-1-350-R33 Q65113A5716 |
Populære tags: GF CSBPM2.24-TNUJ-1-1, Kina GF CSBPM2.24-TNUJ-1-1-producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







