
XPEBWT - H1-0000-00CE7
Hvide LED'er Hvid 3000 K 80-Cri, Xlamp XPEB-serie
Beskrivelse
XLAMP® XP - E2 Torch LED leverer lumenudgang svarende til XLAMP XP - G LED, men i den mindre optiske kilde til XP - E2 LED. Sammen med en højere maksimal strømvurdering end XP - E2 og forenklet farvebinning er XLAMP XP -E2 Torch LED fuldt optimeret til en lang række mainstream bærbare belysningsapplikationer.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree førte |
| Produktkategori: | Hvide LED'er |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Hvide LED'er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Belysningsfarve: | Varm hvid |
| Lysende flux/strålende flux: | 100 lm |
| Længde: | 3,45 mm |
| Bredde: | 3,45 mm |
| Højde: | 2,26 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 150 C |
| Objektiv farve: | Farveløs |
| Objektivform: | Kuppel |
| Objektiv gennemsigtighed: | Vand klart |
| Serie: | XPEBWT |
| Emballage: | Rulle |
| Mærke: | Cree førte |
| Konfiguration: | Enkelt |
| Produkttype: | Hvide LED'er |
| Fabrikspakkemængde: | 1000 |
| Underkategori: | LED'er |
| Handelsnavn: | Xlamp |
| Slags: | LED'er med høj effekt |
Populære tags: XPEBWT - H1 - 0000-00ce7, Kina XPEBWT-H1-0000-00CE7 Producenter, leverandører, fabrik
Et par af:CXA1820-0000-000N0HQ465F
Næste:CXA3050-0000-000N0HX257F
Send forespørgsel
Du kan også lide







