
Xhp35b - H0-0000-0A00D40E2
Hvide LED'er XLAMP XHP35B HI LIGHT EMINTER DIODE
Beskrivelse
XLAMP® XHP35.2 LED er den næste generation af ekstreme højeffekt -LED'er, der er tilgængelige i XP -fodaftrykket. XHP35.2 LED forbedrer spændingen, effektiviteten og pålideligheden af XHP35 -LED i den samme 3,45 mm x 3,45 mm fodprint. Den nye XHP35.2 LED giver et let dråbe - i opgradering, så lysproducenter kan opnå et højere system LPW på eksisterende XHP35 -design med minimale system om redesignomkostninger.
XHP35.2 LED tilbyder en høj- intensitetsindstilling. I dette dokument betegner udtrykket XHP35.2 XHP35.2 LED uden hensyntagen til høj densitet eller høj intensitet. Udtrykkene med høj densitet og høj intensitet anvendes, når det er nødvendigt for at differentiere ydelsen af de to muligheder.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree førte |
| Produktkategori: | Hvide LED'er |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Hvide LED'er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sag: | 1414 (3535 metrisk) |
| Belysningsfarve: | Cool hvid |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 5700 K |
| Lysende flux/strålende flux: | 550 lm |
| Color Rendering Index - cri: | 68 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Hvis - fremadrettet: | 350 Ma |
| Vf - fremadspænding: | 2.75 V |
| Power Rating: | 4 W |
| Længde: | 3,45 mm |
| Bredde: | 3,45 mm |
| Højde: | 1 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 150 C |
| Objektiv farve: | Gul |
| Objektivdimensioner: | 3,45 mm x 3,45 mm |
| Objektivform: | Firkant |
| Objektiv gennemsigtighed: | Diffuseret |
| Emballage: | Rulle |
| Brand: | Cree førte |
| Produkttype: | Hvide LED'er |
| Fabrikspakkemængde: | 1000 |
| Underkategori: | LED'er |
| Type: | LED'er med høj effekt |
Populære tags: xhp35b - H0 - 0000-0a00d40e2, Kina XHP35B-H0-0000-0A00D40E2 Producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







