
CXA1304-0000-000N0Y9435G
Hvide LED'er Hvid 3500 K 93-Cri, Xlamp CXA1304-36V
Beskrivelse
XLAMP® CXA1304 LED Array udvider Cree LEDs familie af høje flux, multi -die -arrays i en mindre, brugervenlig platform. Med XLAMP LED -belysningsklasse -pålidelighed muliggør CXA1304s små, ensartede udsendelsesoverflade både retningsbestemte og ikke -direktive belysningsapplikationer, herunder lampe -eftermontering og armaturdesign. Tilgængelig i 2-trins, 3-trins og 4-trins farvekonsistens, og med en 6 mm optisk kilde, bringer CXA1304 nye niveauer af flux og effektivitet til denne formfaktor. CX Family LED Design Guide giver grundlæggende oplysninger om kravene til at bruge CXA1304 LED med succes i armaturdesign.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree førte |
| Produktkategori: | Hvide LED'er |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Hvide COB -LED'er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sag: | COB - chip - på - bord |
| Belysningsfarve: | Neutral hvid |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 3500 K |
| Lysende flux/strålende flux: | 290 lm |
| Objektiv farve: | Tonet |
| Objektivform: | Rundt fladt |
| Objektiv gennemsigtighed: | Klar |
| Serie: | CXA1304 |
| Emballage: | Rør |
| Brand: | Cree førte |
| Produkttype: | Hvide LED'er |
| Fabrikspakkemængde: | 100 |
| Underkategori: | LED'er |
| Type: | LED -LED'er med lav effekt |
| Enhedsvægt: | 0,026455 oz |
Populære tags: CXA1304-0000-000N0Y9435G, Kina CXA1304-0000-000N0Y9435G-producenter, leverandører, fabrik
Send forespørgsel
Du kan også lide







