
CMA1303-0000-000N0U0A30G
Hvide LED'er Hvid 3000 K 92-CRI, XLAMP CMA1303-36V
Beskrivelse
Xlamp® High - strøm LED -array -familien er optimeret til bedst -i -klassen lumenudgang, effektivitet og pålidelighed ved høje drevstrømme. Xlamp CMA LED'er deler det samme pakkedesign og LES -størrelser som Cree LEDs industri - Ledende CXA2 -standardtætheds -LED'er, hvilket gør det muligt for lysproducenter at tackle en række ydelseskrav til applikationer såsom spor, downlight og udendørs belysning ved hjælp af en enkelt let - til -} brugsplatform. XLAMP høje strømledningsarrays fås i 2-trin, 3-trins og 5-trins EasyWhite® Bins.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree førte |
| Produktkategori: | Hvide LED'er |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Hvide cob -LED'er |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sag: | 0505 (1313 metrisk) |
| Belysningsfarve: | Varm hvid |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 3000 K |
| Lysende flux/strålende flux: | 659 lm |
| Color Rendering Index - cri: | 92 |
| Visningsvinkel: | 116 grader |
| Hvis - fremadrettet: | 175 Ma |
| Vf - fremadspænding: | 36 V |
| Power Rating: | 6.3 W |
| Længde: | 13,35 mm |
| Bredde: | 13,35 mm |
| Højde: | 1,15 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 140 C |
| Objektiv farve: | Gul |
| Objektivdimensioner: | 4,5 mm |
| Objektivform: | Rundt fladt |
| Objektiv gennemsigtighed: | Klar |
| Serie: | CMA1303 |
| Emballage: | Bakke |
| Brand: | Cree førte |
| LED -størrelse: | 13,5 mm x 13,5 mm x 1,7 mm |
| Produkttype: | Hvide LED'er |
| Fabrikspakkemængde: | 100 |
| Underkategori: | LED'er |
| Type: | LED -LED'er med lav effekt |
| Enhedsvægt: | 0,572232 oz |
Populære tags: CMA1303-0000-000N0U0A30G, Kina CMA1303-0000-000N0U0A30G-producenter, leverandører, fabrik
Et par af:XPLBWT-00-0000-000BV640E
Send forespørgsel
Du kan også lide







