
Beskrivelse
SMD LED'er er pakket i branchestandardpakken. Disse LED'er har høj pålidelighedsydelse og er designet til at arbejde under en lang række miljøforhold. Denne høje pålidelighedsfunktion gør dem ideelt egnede til at blive brugt under belysningsbetingelser. Dens brede visningsvinkel gør disse LED'er ideelt egnet til kanalbrev eller generel baggrundsbelysning og Illumina - tion -applikationer. Den flade topmitterende overflade gør det nemt for disse LED'er at parre sig med lette rør.
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fabrikant: | Cree førte |
| Produktkategori: | LED'er med enkelt farve |
| Rohs: | Detaljer |
| Produkt: | Røde lysdioder |
| Monteringsstil: | SMD/SMT |
| Pakke / sag: | PLCC-2 |
| Bølgelængde/farvetemperatur: | 624 nm |
| Belysningsfarve: | Rød |
| Lysende intensitet: | 450 MCD |
| Hvis - fremadrettet: | 20 mA |
| Vf - fremadspænding: | 2.1 V |
| Power Rating: | 130 MW |
| Objektiv farve: | Tonet |
| Objektivform: | Rektangulær |
| Objektiv gennemsigtighed: | Ikke - diffunderet |
| Emballage: | Rulle |
| Emballage: | Skær bånd |
| Emballage: | Mousereel |
| Brand: | Cree førte |
| Højde: | 1,3 mm |
| Længde: | 2,7 mm |
| Maksimal driftstemperatur: | + 100 C |
| Minimum driftstemperatur: | - 40 C |
| Fugtfølsom: | Ja |
| Produkttype: | LED'er med enkelt farve |
| Fabrikspakkemængde: | 3000 |
| Underkategori: | LED'er |
| Type: | LED'er med enkelt farve |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Vr - omvendt spænding: | 5 V |
| Bredde: | 2 mm |
Populære tags: clm3c - rkw - cuavbaa3, Kina CLM3C - rkw - Cuavbaa3 -producenter, leverandører, fabrik
Et par af:XHP70B-00-0000-0D0BN20E1
Næste:CXA1820-0000-000N0YN227G
Send forespørgsel
Du kan også lide







